ayperice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ayperice

dostlarıma açtığım yüreğimi buraya taşıdım...

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yok Olan Yanlız Kalp

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Yok Olan Yanlız Kalp Empty
MesajKonu: Yok Olan Yanlız Kalp   Yok Olan Yanlız Kalp EmptySalı Eyl. 15, 2009 12:55 pm

Yok Olan Yanlız Kalp 9225_268956710631_223723040631_8701186_4321850_n

Yok Olan Yanlız Kalp

Sevemediğim 2 çiçekten birisin AŞK ve sevgi hangisi olucağına sen karar ver çünki ben adını koyamadım.. Seviyorum Aşıkda olmak istiyorum ama sen engelsin. SEn beni tutan tek şeysin.. SEN ahhh sen sen olmasan ben zaten olmazdım ya neyse.. Sevemiyorum neden diyorum bide bakıyorum ki yine SEN aşık olucam diyorum olamıyorum neden diyorum bide bakıyorum SEN..
Artık yalnız kalıcam..
Sevmiyeceğim kimseyi ne seni ne onu ne duygularımı ne boşlukları nede o senınle el ele tutustugumuz yagmurlu gecelerı nede senınle ılk opustugumu o kopruyu.. sevmıcem artık bulutları sevmıcem SEVMICEM ARTIK AŞKI nede SEVGİYİ, bensızlıklerle dolu bu dunyada artık yokum..

Şu anda, Bensiz ne yapıyorsun hiiç haberim yok belkı başkasıylasın, Belki bı kosede benım gıbı aglıyorusundur bılmıyorum… ama
BEN;
Ellerım tıtrıyor ve yazdıgım bu sayfalarına goz yaslarım damlıyorum.. öldum bılıyorum ama arkamdan aglamanı ıstemıyorum… sevmedıgım zaman olmadı ama ben sevıldıgın zamanları bılıroyurm. Beni hergun silip bır daha yazdıgını benı, Biliyorum..
ama ben hıc sılmedım..

ARTIK YOKUM yaa YOKUM Bitsin artık.. cunkı senı sevsemde gidiyorum… uzun yollarda tek basıma elımde bı canta… yokum ben gıdiyorum…. Ağlamakla dolu gunlerımı Düşünmekten dala kaldıgım o geceleri sana bırakıyorum..
Elvedaa… AŞKIM….

ALINTI

Yok Olan Yanlız Kalp
1 sayfadaki 1 sayfası